zde se nacházíte:
Úvod > Magazín > 100% Rework v číslech

100% Rework v číslech

Co je nového

K dnešnímu dni máme přes 524 zaměstnanců. Jaká je hlavní organizační struktura a jak mezi sebou komunikujeme?

Při detailnějším pohledu na organizační strukturu společnosti zjistíme, že ve vedení společnosti je jednatel, výkonný ředitel a 5 vedoucích oddělení (personální, účetní, obchodní, provozní oddělení a oddělení kvality) sídlících v kanceláři v Brně. Dále máme 6 provozů po celé ČR. Každý provoz má svého vedoucího provozu, který zastřešuje provoz a přilehlé zákazníky. Na provozech a u zákazníků máme své mistry a koordinátory. Ti jsou prodlouženou rukou vedoucích provozu. Zároveň se starají o to, aby pracoviště fungovalo, jak má. Celkově jich máme 15.

Vzhledem k tomu, že nás najdete napříč ČR, tak naši zaměstnanci mají k dispozici vozový park. Cekově máme 22 osobních automobilů. Těmito automobily jezdí nejen vedení společnosti, ale i naši zaměstnanci. To je z důvodu dopravy zaměstnanců na pracoviště u zákazníka. Některá pracoviště jsou mimo město a není tam dobré dopravní spojení. Proto jsme pořídili automobily, které slouží pro tyto účely – dopravu našich zaměstnanců.

Mimo osobní automobily máme 5 užitkových vozů, které slouží převážně k převozu dílů ke kontrole. Na našich provozech máme také 9 vysokozdvižných vozíků a 1 sloupový jeřáb. Jsme si vědomi toho, že jako společnost jsme po celé České republice. A pracoviště, kde jsou naši zaměstnanci nelze na jedné ruce spočítat. Proto máme přes 65 mobilních telefonů, které nám ulehčují komunikaci mezi sebou.

Mohli bychom pokračovat dále s číselnými fakty, co je všechno potřeba, aby firma fungovala. Ale jednodušší bude, když se za námi přijdete podívat. A co vy víte, třeba se zařadíte do našeho týmu a budete nějakou z výše uvedených věcí využívat.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace