zde se nacházíte:
Úvod > Magazín > Firemní benefity

Firemní benefity

Co je nového

Zaměstnanecké benefity jsou v poslední době diskutovaným tématem. Proto i my ve společnosti 100% Rework nezapomínáme na důležitost tohoto faktoru a našim zaměstnancům se snažíme nabízet něco navíc. V jakých oblastech je tedy možné naše benefity najít?

Jelikož firma působí po celé ČR, je těžké najít variantu příspěvku na stravování, která bude vyhovovat všem. Snad jsme našli nejvhodnější řešení. Rozhodli jsme se našim zaměstnancům za každou odpracovanou směnu (minimálně 4hodiny) dát jednu stravenku v hodnotě 100Kč. Za každou stravenku pak zaplatíte pouze 45Kč. Navíc tyto stravenky můžete čerpat již ve zkušební době! Ovšem v posledním měsíci, kdy u nás pracujete, tento nárok na stravenky zaniká.

Je vám nevolno? Vezměte si jednoduše volno, aniž byste museli k doktorovi! Právě v takových situacích můžete využít tzv. sick day neboli zdravotní volno. 100% Rework nabízí možnost využít během roku 2 takovéto dny. Zdravotní volno můžete čerpat po zkušební době a oba dva dny je možné vybrat za sebou. Jediné omezení je v tom, že je nesmíte spojit s dovolenou.

Víte o někom, kdo nám v týmu chybí? Máte kamaráda, který shání práci? Neváhejte a doporučte nám ho. Nejenže budete mít někoho blízkého ve firmě, ale při jeho nástupu dostanete ihned 1 000Kč. Pokud u nás zůstane i po zkušební době, tak vám dáme další 4 000Kč. A 5 000Kč do kapsy se vyplatí!

Rádi telefonujete, píšete, nebo vám stačí být ve spojení se světem? Jako náš zaměstnanec můžete využít zvýhodněného mobilního tarifu nejen pro vás a vaše nejbližší. Nejlevnější tarif vás vyjde na 218Kč. Pokud byste chtěli tarif neomezený, tak tam začínáme na necelých 400Kč!

A protože jsme si vědomi toho, že období před letní dovolenou a před Vánoci je trochu náročnější. A my vám chceme pomoct. Zařadili jsme mezi benefity pololetní odměny. Odměny se vážou na výkon každého zaměstnance a jsou posuzovány individuálně.

Takže, kdo se víc snaží, ten víc dostane. Myslíte na svoji budoucnost? Pak rádi využijete našeho příspěvku 400Kč na penzijní připojištění. Na ten máte nárok po 3 odpracovaných letech v naší společnosti.

Do budoucna určitě chystáme i další novinky a zlepšováky, takže se již teď můžete těšit na to, s čím dále přijdeme!

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace