zde se nacházíte:
Úvod > Magazín > Nový provoz v Mladé Boleslavi

Nový provoz v Mladé Boleslavi

Co je nového

Jeden z našich provozů, který jsme doposud měli v Mnichově Hradišti, se přestěhoval blíže do centra dění! Konkrétně do centra Mladé Boleslavi. Nově na Husově ulici najdete naše nové kanceláře.

K přesunu jsme měli hned více důvodů. V Mnichově Hradišti se nacházela i dílna, ve které bylo možné kontrolovat díly našich zákazníků. Vzhledem k tomu, že dlouhodobě většina kontrol probíhala v prostorách zákazníka, dílna byla nevyužita. Velká část našich zaměstnanců bydlí v Mladé Boleslavi nebo do ní mají minimálně lepší dopravní spojení. Většina našich významných zákazníků má zde také svá pracoviště. Tento fakt naše rozhodnutí – přesunout kanceláře – jen podpořil.

Chcete se k nám přijít podívat? Nejsme personální agentura a nabíráme do kmenového stavu. V současnosti nabíráme hlavně na technické pozice přímo na pracoviště v Mladé Boleslavi.

Pro uchazeče, kteří mají prostorové vidění máme pozici technika 3D měření - který měří na 3D dotekovém SMS, tzn. obsluhuje stávajících programy, provádí drobné úpravy a analýzy. Více o pozici - https://goo.gl/gzKngE

Pokud máte více zkušeností s kvalitou v automotive průmyslu, mluvíte anglicky natolik dobře, že jste schopni vést jednání se zahraničními dodavateli, tak je technik dodavatelské kvality pozice přímo pro vás. Více o pozici - https://goo.gl/k4q8U8.

V případě, že jste pečliví a baví vás kontrolovat práci druhých, tak zde máme pozici kontrolora/ky - https://goo.gl/4mEY1U.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace