zde se nacházíte:
Úvod > Magazín > Seznamte se. Jsme 100% Rework.

Seznamte se. Jsme 100% Rework.

Co je nového

Společnost 100% REWORK byla založena v roce 2001 a je výhradně českou společností. Důvodem vzniku naši firmy bylo poskytování služeb kontroly kvality ve strojírenské průmyslu. Postupem času se společnost začala více profilovat a v současnosti působí spíše v průmyslu automobilovém.

Sídlo společnosti je v Brně, ale její působnost je téměř po celé ČR. V současnosti máme 6 provozů – Brno, Jihlava, Nový Jičín, Rožnov pod Radhoštěm, Mnichovo Hradiště a Klášterec nad Ohří. V nejbližší době bude otevřen další provoz na Vsetíně. Na těchto provozech probíhají zmiňované kontroly, opravy a montáže dílů, dle požadavků zákazníka. 

Na celém území České republiky tedy zaměstnáváme téměř 500 lidí. Je nutno podotknout, že NEJSME PERSONÁLNÍ AGENTURA. Našim zaměstnancům zaručujeme práci po celou dobu jejich pracovní doby.

Portfolio našich služeb nabízí především provádění vizuálních kontrol dílů. Dále nabízíme našim zákazníkům také odborné činnosti, školení a měřící služby. Naše měrové středisko sídlí v Brně a je vybavenou souřadnicovými měřícími stroji pro dotykové i bezkontaktní měření.

Pokud byste se chtěli stát součástí společnosti 100% Rework a dále se podílet na jejím rozvoji, tak není nic jednoduššího než si vybrat jednu z nabízených volných pracovních pozic. Budeme se těšit na naši spolupráci.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace