zde se nacházíte:
Úvod > Volné pozice

Brigáda Kontrolor/ka Mladá Boleslav

Volné pozice

Hledáme zodpovědné brigádníky na zajištění kontroly automobilových součástek. Jedná se o vizuální kontroly dílů do automobilů. Brigáda je nabízena v období letních prázdnin.

Práce probíhá od pondělí do pátku na 1 až 2 směny R/O.

NÁPLŇ PRÁCE

- kontrola pohledových vad dílů pro strojírenský, zejména automobilový průmysl
- vyřazování nekvalitních dílů nebo jejich drobné úpravy
- vypisování záznamu o kontrole dílů

NABÍZÍME

-140,- Kč/hod
- korektní jednání
- zodpovědnou práci
- možnost dlouhodobé spolupráce

POŽADUJEME

- flexibilitu
- dobrý zdravotní stav (zejména zrak, brýle nejsou překážkou)
- pečlivost a zručnost

Zájemci splňující výše uvedené požadavky ať zasílají strukturovaný životopis pomocí odpovědního formuláře.

Podrobnosti

  • Místo výkonu práce:

    Středočeský kraj

    Mladá Boleslav,

  • Společnost:100% REWORK s.r.o.
  • Kontakt:

    Mgr. Katarína Šišková

    e-mail: nabor@rework.cz

    tel: 731 168 608

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, neváhejte nám pomocí kontakního formuláře zaslat Váš životopis.