zde se nacházíte:
Úvod > Volné pozice

Obchodní zástupce pro skupinu QPAG I Brno

Volné pozice

Do naší skupiny společností QPAG hledáme nového kolegu/kolegyni, který se bude starat o vyhledávání nových zákazníků a také rozvíjet stávající obchodní vztahy se zákazníky, udržovat dobré jméno firmy a přispívat k ještě lepším obchodním výsledkům. Hledáme obchodníka, který k nám zapadne a bude spolehlivým a šikovným parťákem v obchodním týmu. Působíme v oblasti metrologie (kalibrace, měřidla, služby měření) a kvality.

Náplň práce:

  • budování sítě zákazníků pro zajištění dostatečných prodejů nutných ke splnění obchodního plánu,
  • vyhledávání nových zákazníků (80% náplně práce) a vytváření nových obchodních příležitostí vedoucích k rozvoji firmy,
  • tvorba cenových nabídek v systému HELIOS Orange a aktivní zajištění jejich realizace,
  • péče o stávající zákazníky,
  • péče o firemní databázi zákazníků, zajištění její úplnosti a aktuálnosti,
  • zajištění přípravy prezentace firmy na výstavách a seminářích a vlastní účast na nich,
  • kontrola a dohled na bezproblémový průběh zakázek, konzultace změn se zákazníkem, nadřízeným,
  • komunikace s dodavateli,
  • evidence obchodních aktivit do CRM.

Požadujeme:

  • min. 1 rok na pozici obchodního zástupce,
  • obchodní dovednosti a zkušenosti s tvorbou cenových nabídek,
  • pozitivní vztah k administrativním úkonům spojeným s prací obchodního zástupce,
  • dobrou schopnost komunikace a umění naslouchat,
  • schopnost číst výkresy a orientace ve výrobních provozech,
  • technický background (strojírenství, metrologie, kvalita),
  • pokročilou znalost MS Office.
  • anglický jazyk min. A2 - komunikace písmem ve většině případů stačí,
  • řidičský průkaz sk. B. (ochota jezdit v rámci ČR).

Nabízíme

  • práci ve stabilní české společnosti, která je na trhu více jak 20 let,
  • fajn kolektiv, který se vším rád pomůže,
  • možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů,
  • fixní mzdu 40.000,- Kč + motivační odměny dle obchodních výsledků,
  • telefon, notebook,
  • služební auto,
  • stravenkový paušál v hodnotě 99,-Kč/odpracovaný den,
  • měsíční příspěvky do benefitního programu Cafeterie,
  • termín nástupu na pozici dle dohody.

Podrobnosti

  • Místo výkonu práce:

    Jihomoravský kraj

    Brno, 62000

    Kaštanová 530

  • Společnost:100% REWORK s.r.o.
  • Kontakt:

    Nikola Krýsová

    e-mail: nkrysova@qpag.cz

    tel: 739281764

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, neváhejte nám pomocí kontakního formuláře zaslat Váš životopis.