zde se nacházíte:
Úvod > Volné pozice

Operátor výroby Ivanovice na Hané

Volné pozice

Na pracoviště v Ivanovicích na Hané hledáme zručné zaměstnance do 3směnného provozu (R/O/N) od pondělí do pátku! Jedná se o práci operátora na lince.

Náplň práce

- montáž plastových dílů

- vedení záznamu o pracovních aktivitách

Nabízíme

- mzdu 20 000 - 25 000,- Kč/měsíc

- jistotu dlouhodobé spolupráce

- 25 dní dovolené

- příspěvek na dopravu

- docházkový bonus 450 - 1000,- Kč/měsíc

- bonus za dobře odvedenou práci 1200,- Kč/měsíc

- příplatek za práci v noci 20,- Kč/hod

- příplatek za práci odpoledne 7,- Kč/hod

- korektní jednání

Požadujeme

- pečlivost, časová flexibilita

- dobrý zrak (brýle nejsou překážkou)

- zručnost

Pokud Vás naše nabídka pracovní pozice zaujala, neváhejte a pomocí tlačítka "Odpovědět" nám zašlete Váš životopis.

Podrobnosti

  • Místo výkonu práce:

    Ivanovice na Hané, 68323

  • Společnost:100% REWORK s.r.o.
  • Kontakt:

    Barbara Hadačová

    e-mail: nabor@rework.cz

    tel: 739 281 764

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, neváhejte nám pomocí kontakního formuláře zaslat Váš životopis.