zde se nacházíte:
Úvod > Volné pozice

Vedoucí směny na kontrole kvality (Nová Ves - Okříšky, okr. Třebíč)

Volné pozice

Hledáme novou kolegyni nebo nového kolegu, který u zákazníka doplní náš tým o pozici vedoucí směny.

Náplň práce:

  • vedení týmu 5-10 lidí,
  • komunikace 100x jinak - s kvalitáři, kolegy, zaměstnanci, zákazníkem, atd,
  • spolupráce s koordinátorem,
  • rozdělení práce a kontrola dodržování pracovních postupů,
  • zapisování výsledků online,
  • komunikace přes interní klapku,
  • kontrola OOPP a namátková kontrola,
  • práce na ranní a odpolední – občas noční.

Požadujeme:

  • dobrý zrak – brýle nejsou překážkou,
  • znalost práce s PC (základní znalost kancelářského balíčku),
  • řidičský průkaz bude pro Vás velkou výhodou,
  • pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu.

Nabízíme:

  • nástup možný dle domluvy,
  • stravenkový paušál v hodnotě 99,-Kč/odpracovaný den (+- 2.000 Kč/měsíčně),
  • odměnu za doporučení nového kolegy (5.000 Kč)
  • měsíční příspěvky do benefitního programu Cafeterie (300 Kč/měsíčně)
  • 2 sick days za rok,
  • zvýhodněné mobilní a internetové tarify,
  • slevu na nákup vozidel Škoda,
  • VIP členství DATART.

Podrobnosti

  • Místo výkonu práce:

    Kraj Vysočina

    Nová Ves, 67521

    null 66

  • Společnost:100% REWORK s.r.o.
  • Kontakt:

    Radka Kalábová

    e-mail: rkalabova@rework.cz

    tel: 737229061

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, neváhejte nám pomocí kontakního formuláře zaslat Váš životopis.