zde se nacházíte:
Úvod > Magazín > Kdo je kontrolor kvality?

Kdo je kontrolor kvality?

Co je nového

Také už jste v nabídce volných pracovních míst narazili na pozici kontrolora kvality? Ale co si pod tímto pojmem představit?

V každé společnosti se pod touto pozicí nachází trošku něco jiného. Pro nás je kontrolor jeden z nejdůležitějších členů týmu 100% Rework. 

Naše společnost působí i ve strojírenství, avšak její doménou je automobilový průmysl. Proto většina dílů, které prochází rukama našich kontrolorů, jsou jednotlivé součástky do automobilu. Kontrola spočívá ve třídění a vyřazování vadných dílů. Součástí práce kontrolora mnohdy bývá drobné opracování dílů (pomocí pilníků, brusek či skalpelů) a také příležitostné přeměřování.

Kontroloři odvádějí precizní práci, kontrola dílů musí být stoprocentní. I sebemenší součástka může mít totiž vliv na bezpečnost jízdy. Jako příklad si vezměme třeba airbag, který když při autonehodě nevystřelí, může způsobit fatální škody. Ruku na srdce, kdo z nás by chtěl ohrozit sebe nebo svoje nejbližší?

Jelikož jsme si vědomi důležitosti práce našich kontrolorů, chceme jim touto cestou poděkovat za kvalitní práci, kterou každý den odvádějí.

Pokud se chcete podílet na zvyšování bezpečnosti automobilů (a nejen to), podívejte, zda právě ve vašem okolí rozšiřujeme pracovní tým (www.pracevreworku.cz).

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace